Merkurijus 2009. Ribu nera 524 (Large)
Merkurijus 2009. Ribu nera 541 (Large)
Merkurijus 2009. Ribu nera 523 (Large)
alumni
ruduo_2
ruduo_1
Merkurijus 2009. Ribu nera 539 (Large)
Merkurijus 2009. Ribu nera 550 (Large)
Merkurijus 2009. Ribu nera 544 (Large)
ruduo_3
Merkurijus 2009. Ribu nera 519 (Large)

Kaip tapti nariu?

Visi Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto absolventai, kurių yra tÅ«kstanÄiai, turi teisÄ™ tapti VU EF Alumni nariais. KvieÄiame visus, norinÄius prisijungti prie bendros veiklos, užpildyti nario anketÄ…. PrieÅ¡ pildant jÄ… kvieÄiame susipažinti su VU EF Alumni įstatais.

Užpildę nario anketą automatiškai būsite prijungti prie VU EF Alumni draugijos narių elektroninės konferencijos, o pilnateisiais nariais būsite patvirtinti artimiausio VU EF Alumni draugijos Tarybos susitikimo metu. Apie tai Jus informuosime elektroniniu laišku.

2013 m. balandžio 10 d. VU EF Alumni draugijos Susirinkime bendru sutarimu buvo panaikintas privalomas nario mokesti. Nuo šiol parama VU EF Alumni draugijos veiklai yra savanoriška.

Paramos formos:

Savanoriškas metinis nario mokestis (norimą pervesti sumą nuspręsti asmeniškai), banko pavedimu:

Asociacija „Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto Alumni draugija“
Įmonės kodas: 300020155
Banko pavadinimas: AB „SEB bankas“
Banko kodas: 704440
Atsiskaitomosios sÄ…skaitos Nr.: LT047044060004130577
Suma: 100 Lt
Paskirtis: nario mokestis
Atlikdami pavedimą nepamirškite įrašyti savo vardo, pavardės ir asmens kodo.

2% nuo gyventojų pajamų mokesÄio:

NorÄ—dami pervesti 2% savo pajamų mokesÄio užpildykite FR0512 praÅ¡ymo formÄ… apskrities Valstybinei mokesÄių inspekcijai ir Å¡iÄ… formÄ… perduokite Valstybinei mokesÄių inspekcijai paÅ¡tu arba naudojantis elektronine deklaravimo sistema. FR0512 formos praÅ¡ymÄ… Valstybinei mokesÄių inspekcijai pervesti 2% JÅ«sų pajamų mokesÄio bÅ«tina pateikti ne vÄ—liau nei iki 2013 m. gegužės 3 dienos.

Įmonės vardu paremti VU EF Alumni draugijos veiklą, ar bet kurį konkretų draugijos organizuojamą renginį ar projektą.

Asmeniškai prisidėti prie VU EF Alumni draugijos veiklos organizavimo. Jeigu turite klausimų ar kyla nesklandumų pildant anketą prašome nedvejojant kreiptis elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

VU EF Alumni; Įm. k. 300020155; Saulėtekio al. 9, II rūmai, Vilnius Sprendimas: VU SA EF